Referanslar

Dinamik POS, sipariş sürecinden ödeme sonrasına kadar olan tüm süreçleri kusursuz bir şekilde yönetmeni sağlar. Bu sayede, restoranının ihtiyacı olan bütün operasyonları, tek sistem üzerinde yürütebilirsin.

Dinamik POS, işletmende ihtiyaç duyabileceğin yönetimsel araçları ve entegrasyonları bir arada sunarak masa siparişlerinden paket servise, stok ve maliyet yönetiminden müşteri sadakati uygulamalarına kadar, işletmeni uçtan uca kolayca yönetmeni sağlar.

Dinamik POS, Yemeksepeti, GetirYemek ve Trendyol Yemek entegrasyonlarıyla, tek ekran üzerinden tüm paket servis süreçlerini yönetebilmeni sağlar. Simpra Pazaryeri üzerinden, paket servis entegrasyonlarına ve işini kolaylaştıracak daha farklı entegrasyonlara erişebilirsin.

Restoran, işletmeniz için yeni nesil sipariş ve satış otomasyonudur. Ürün, menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Dinamik POS sistemi üzerinden ürün, menü ve kategorilerinizi tanımladıktan sonra dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya, masalarınızı yönetmeye ve işletmeniz için gerekli aksiyonları gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Dinamik POS sistemi kullanıcılarına, İşletme Raporlarına ulaşma ,Merkezi Yönetim, Mobil Raporlama Uygulaması, Dinamik POS Dijital Menü sistemleriyle eş zamanlı çalışabilme gibi birçok avantaj sunmaktadır.

Sistemin çalışabilmesi için, internet bağlantısı ve uygun kablolama altyapısının olması gerekmektedir.

Dinamik POS uygulaması ve web tarayıcılarınızdan yönetim portalına giriş yaparak, raporlara ulaşabileceksiniz.

Gün sonu, kasa raporu, satış raporu, departman raporu, adisyon raporu ve personel raporlarına ulaşabilirsiniz.

Evet, merkezi yönetim portalı üzerinden stok kayıtlarınızı oluşturduktan sonra. Yaptığınız satış işlemleri, kesmiş olduğunuz alış satış faturalarınıza göre stok hareketleri tutulur.

Yemeksepeti, Trendyol Yemek, Getir Yemek, Fuudy entegrasyonlarımız bulunuyor.

Astriol Dot Astriol Flash